Adèle Marie Breteler-Unger (1929), 'Le bleu garçon', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 100 × 90 cm
Richtprijs: € 200-300
Fons van Laar (1959), 'Het waslijntje', pasteuze olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2004, 35 × 80 cm
Hamerprijs: € 100
Mieke Tromp (1935), vier vrouwen in klederdracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 25 × 60 cm
Hamerprijs: € 60
Robert Terwindt (1940-2019), 'Poppenkast', gouache, r.o. gesigneerd, daarbij: catalogus met werken van de kunstenaar, 69 × 48 cm
Hamerprijs: € 120
Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, jaren '80, 80 × 60 cm, daarbij: een monografie van Jan Makkes
Hamerprijs: € 280
Ad Snijders (1929-2010), 'Danae II', olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '98 -gat in doek midden boven-, 50 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Charles Stegeman (1924-2013), boom, kleurpotlood en aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 27 × 18 cm
Richtprijs: € 30-50
Co Westerik (1924-2018), 'Plantsoen', pen en aquarel op papier, m.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 12 × 20 cm
Hamerprijs: € 400
Hollandse School: bedrijvigheid in de haven met in het verschiet een schip, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -herstelde winkelhaak-, 48 × 70 cm
Hamerprijs: € 60
Machiel Hopman (1928-2001), abstracte compositie, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd -stukje verfverlies linksonder-, 80 × 79,5 cm
Hamerprijs: € 250
Kees Manders (1913-1979), bouwplaats, aquarel en gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 30,5 × 41 cm
Richtprijs: € 40-60
David Hutter (1935-1990), mannelijk naakt vanaf de rug gezien, roodkrijttekening, r.o. gesigneerd, 32 × 23 cm, daarbij: boekwerkje betreffende de kunstenaar
Hamerprijs: € 160
Fred Pollack (1943), 'No. 55', gemengde techniek op papier, verso op lijst gesigneerd en gedateerd 2008, 11,5 × 14,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Ad Snijders (1929-2010), abstracte kleurencompositie, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 30 × 21,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Gérard Grassère (1915-1993), 'Geluidstransformatie', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '79, verso getiteld, 60 × 50 cm
Richtprijs: € 200-300
Paul Johan du Toit (1965-2014), 'Moving Point', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2000, 61 × 50 cm, inclusief twee publicaties over de kunstenaar, waarvan één gesigneerd, en kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide
Hamerprijs: € 210
Theo Michels (1908-1981), rivierlandschap met huizen en brug, gemengde techniek, r.o. gesigneerd 48,5 × 63 cm
Hamerprijs: € 40
Dirk Breed (1920-2004), brug in Noord-Hollands landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 57,5 × 98 cm
Hamerprijs: € 650
Richard Karel Peskovski (1907), 'Aan mijn biechtvader in aandenken', aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 49,5 × 63,5 cm
Hamerprijs: € 25
Toegeschreven aan Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), kinderen in de regen, potlood en aquarel op papier, niet gesigneerd, 10 × 11,5 cm
Hamerprijs: € 180
Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 32 × 18,5 cm
Hamerprijs: € 120
Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw met sigaret, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 28,5 18,5 cm
Hamerprijs: € 120
Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw kijkend naar rechts, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 29 × 18,5 cm
Hamerprijs: € 120
Dora Tuynman (1926-1979), abstracte compositie, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '57, 75 × 16,5 cm
Hamerprijs: € 1900
Hollandse School: orthodoxe kerk, gemengde techniek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan R.J.C. de Jonge
Richtprijs: € 40-60
Alexander Hajé (1956), 'Monda Bilor', acrylverf op papier, gedateerd 1989, verso op de lijst gesigneerd en met persoonlijke notitie, 29 × 36 cm
Richtprijs: € 80-100
Paulus Verwey (1951), ontmoeting tussen twee mensen met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '87, verso gesigneerd en gedateerd, 65 × 50 cm
Hamerprijs: € 100
Hollandse School: vijf tekeningen, potlood en aquarel, alle tweede kwart 20e eeuw, grootste 22,8 × 18 cm
Richtprijs: € 80-100
Helen Nieuwendijk (1946), kleurrijke compositie met figuren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 100 × 120 cm
Richtprijs: € 200-300
Vijf schilderijen: Peter Meijer (1953), kleurrijke composities, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 20 × 20 cm
Hamerprijs: € 150
Schilderij: half man-half tractor, olieverf op doek, gesigneerd Daniël en gedateerd 88, 60 × 50 cm
Richtprijs: € 60-80
Annemieke Couzy (1964), 't Bordje van Blokker', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd augustus 1991, 69 × 89 cm
Richtprijs: € 80-100
Robert Terwindt (1940-2019), figuur met pop, inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 27 × 22 cm
Richtprijs: € 50-70
Oost-Europese School: moderne compositie met figuren en wezens, gemengde techniek op karton, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '96, 21 × 21 cm
Hamerprijs: € 35
Peter Boekholt (1949), 'Idylle', olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1997, op verso nogmaals gesigneerd en gedateerd, herkomst: Galerie Honingen, Rotterdam, kopie aankoopbewijs aanwezig, 40 × 50 cm
Richtprijs: € 350-450
Jenny Johanna Dalenoord (1918-2013), 'Plaza Mayor, Madrid', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1951, 32 × 50 cm
Richtprijs: € 200-300
Fernay, pseudoniem Ferdinand Sparnaay (1933), 'La joie de vivre', olieverf op papier, r.o. gesigneerd en genummerd 75429, 14 × 21 cm
Hamerprijs: € 40
Twee aquarellen: de kus, en de omhelzing, beide l.o. gemonogrammeerd HR en gedateerd 2002, 25 × 20 cm en 17,5 × 14 cm
Hamerprijs: € 50
Zuid-Europese School: Mediterraans straatje, acrylverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 70 × 30 cm
Richtprijs: € 60-80
Jules Verschuuren (1920), abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 75 × 110 cm
Hamerprijs: € 130
Hollandse School: abstracte voorstelling van bedrijvigheid in de haven, gouache op papier, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '65, 56,5 × 41 cm
Richtprijs: € 80-100
Hélène Bueno (1949), 'Het meisje in mij', aquarel, niet gesigneerd, verso toegeschreven en gedateerd 1983 met label, 53 × 69 cm, daarbij: Johannes Bezaan (1894–1952), stilleven met wajangpoppen, pastel op papier, l.o. gesigneerd, 67 × 94 cm
Richtprijs: € 100-150
P. Vachin (XX), 'Table dans les verts', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 60 × 81 cm
Hamerprijs: € 95
Theo Mackaay (1950), religieuze voorstelling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140,5 × 140,5 cm
Hamerprijs: € 2100
Oude krijt- en potlood tekening van landschap op gebruind papier -defecten-, 49 × 32 cm
Richtprijs: € 20-30
Haagse School: de vissers komen thuis, olieverf op karton, r.m. onduidelijk gemonogrammeerd, 16 × 33,5 cm
Hamerprijs: € 110
Jeanpierre Capron (1921-1997), kuststad bij nacht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 22 × 34 cm
Hamerprijs: € 80
Hollandse School: roze bloemen op blauwe achtergrond, gemengde techniek op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'A. Berger, 92', 42 × 34 cm
Richtprijs: € 40-60
Ori Ben-Zeëv (1949), kleurrijke voorstelling met engel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 38 × 29 cm
Richtprijs: € 100-150
Toegeschreven aan Piet Dieleman (1956), vrouw in donkere ruimte, olieverf op doek, niet gesigneerd, 70 × 90 cm
Richtprijs: € 400-600